Poznejte nás

Kdo jsme? 

ELI

Je hlavní zakladatelka našeho obchodu. Ráda kreslí, sportuje a je ji všude plno. Udává nám směr, s nadšením testuje veškeré výrobky a je pro nás velkou inspirací.

TOM

Nejmladší člen našeho týmu. Přidal se k nám v únoru 2019 a od té doby pomáhá své sestřičce Eli v důkladném testování. Miluje stavebnice, sport a hraní si s kamarády.

MONIKA

Zakladatelka Monbaby e-shopu a máma Eli a Toma. Miluje přírodu, zvířata a velmi se zajímá o ekologii. S láskou pečuje o celý tým a chod celého obchodu.

MICHAL

Jeden z mála chlapů v našem týmu, manžel Moniky a táta Eli a Toma. Už dlouho ho baví výroba věcí ze dřeva a technologie. Umí opravit každou věc v domácnosti i v našem eshopu.

LENKA & PEPA

Partneři doma i v práci, kteří milují jízdu na kole, hory a přírodu. S láskou balí vaše balíčky a starají se o to, aby k vám domů dorazily včas a v pořádku.

VERČA

Je skvělá máma, kamarádka a vždy ji vidíte s úsměvem na tváři. S maximální péčí se stará o vás, naše zákazníky a o to, abychom pro vás měli neustále dostatek produktů na skladě.

ADEL

Skvělá máma, kamarádka a hvězda našich sociálních sítí. Stará se o naše sociální sítě, kde pro vás tvoří nádherný obsah a odpovídá na vaše dotazy. 

TEREZ

Terez je báječná máma dvou dětí, kamarádka a marketingová specialistka, díky které jste se o Monbaby dozvěděli. Skvěle fotí, točí videa, tvoří zajímavý obsah, grafiku a pomáhá mi se spoustou dalších aktivit a výzev, které pro vás vymyslíme.

 

Proč děláme to, co děláme? 

Nápad založit tento eshop nás napadl ve chvíli, kdy jsme Eli zařizovali dětský pokoj a hrací koutek v našem obýváku. Chtěli jsme pro ni dřevěný nábytek, který bude kvalitní, funkční a zároveň krásný a dřevěné hračky, které vydrží i několik generací a budou mít smysl. Díky tomu jsme začali hledat výrobce, kteří vyrábí nábytek a hračky s duší a chceme se o ně podělit i s Vámi.

Od doby, kdy nám od vás přišly první objednávky uplynulo už spoustu času. Během té doby jsme do naše obchodu přidali doplňky do postýlky, kočárku a spoustu dalších produktů pro děti. Veškeré výrobky vybíráme s absolutní pečlivostí a dbáme na to, aby neškodily ani dětem, ani naší planetě.

Všechny objednávky balíme s maximální péčí a vše co jde balíme do ekologických obalů. Do každého balíčku vám dáme malé překvapení. Produkty skladem odesíláme obvykle do 24 hodin a u neskladových produktů vás informujeme o termínu odeslání.

Dělá nám velkou radost, když nám od vás chodí pozitivní reakce, krásné zprávy a ještě krásnější fotky vašich dětí. Za to vám moc děkujeme a těšíme se na další!

S láskou,

tým Monbaby

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz