Tapeta do dětského pokoje Podmořský svět

Kód: W25/250 W25/270 W25/300 Zvolte variantu
899 Kč 969 Kč 999 Kč od 899 Kč
Doručíme do 5-15 pracovních dnů Doručíme do 5-15 pracovních dnů Doručíme do 5-15 pracovních dnů Zvolte variantu
Výška tapety
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
5.1.2024 5.1.2024 5.1.2024 Zvolte variantu

Čas na podvodní dobrodružství!  Tapeta podmořský svět s motivem oceánu. Vinylová tapeta s trendy motivem podmořského světa dokonale oživí každý dětský pokojíček. Naše tapety jsou vyrobené z kvalitního vysokogramážního vinylu. Jsou odolné a esteticky příjemné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinylová tapeta do dětského pokoje na vliesovém podkladu s podvodním motivem.

Jak správně tušíte, cestování pod vodou je obrovské dobrodružství. Bezpečné prozkoumávání hloubek vyžaduje hodně přípravy. Jsou však tací, kteří našli způsob, jak učinit plavbu dětskou hrou!

Posádka se připravovala na další výzkumnou plavbu podmořským světem. Při přípravě lodi byla nalezena dřevěná bedna obsahující podivný dalekohled. Dalekohled nejen vypadal starobyle, ale měl kolem sebe i magickou auru. Kapitán jako nejstatečnější z posádky se podíval okulárem a uviděl podmořský svět. K jeho překvapení se obraz pohyboval a vypadal extrémně reálně... "Jak je to možné?" pomyslel si kapitán, ale přes velkou nedůvěru musel věc odložit na později, protože nadešel čas výpravy.

Během cesty se kapitán znovu podíval do okuláru.
Co se skrývalo na druhé straně začarovaného dalekohledu? Myslíme si, že víte co!

Vzory byly namalovány akvarelovou technikou a celá nástěnná dekorace je v nádherných tlumených odstínech.

Vzor celé tapety je rozdělený do 6 panelů. Každý panel je široký 60 cm. Výšku tapety (panelu) si můžete vybrat podle výšky vašeho stropu v rozměrech 250 cm, 270 cm nebo 300 cm. Tapetu můžete umístit až ke stropu nebo nechat mezi stropem a tapetou několika centimetrový volný pás. Spojením tapet můžete vytvořit nekonečný pás.

Naše tapety jsou vyrobené z kvalitního vinylového materiálu na vliesovém podkladu. S gramáží 350g/m2 jsou velmi odolné a na první dojem exkluzivní. Materiál je omyvatelný. V případě ušpinění můžete čerstvé skvrny snadno otřít vlhkým hadříkem s jemným saponátem. Tapetu prosím nedrhněte silou, mohlo by dojít k jejímu poškození.

VÝHODY DĚTSKÉ TAPETY

 • dokonalý design s tiskem nejvyšší kvality
 • nadčasový motiv, který zaujme
 • kvalitní vinylová tapeta se strukturou plátna
 • vysokogramážní odolný materiál (gramáž 350g)
 • materiál odolný proti plísním a hnilobě
 • bezpečná pro děti
 • tapeta splňuje normy DIN52900, 91/155 / EHM, 1001/58 / ES
 • bez nepříjemného zápachu
 • vysoce kvalitní zpracování
 • vyrobená v Evropě podle nejpřísnějších bezpečnostních standardů
 • na výběr několik různých rozměrů

ROZMĚRY:

Šířka panelu:  60 cm

Výška panelu (na výběr):  250 cm / 270 cm / 300 cm

Upozornění! Uvedená cena je za 1 kus, tj. 1 panel.

Důležité! Uvedená cena je vždy za jeden panel tapety (panel 1, 2, 3, 4, 5 nebo 6). Každý panel má svůj vzor - viz obrázek. Pokud chcete celý obrázek jako na produktové fotografii, objednejte všechny panely, tedy panely panel 1, 2, 3, 4, 5, 6 a 7. Do poznámky v objednávce prosím uveďte, o jaká čísla panelu máte zájem (např. panel 1, 2, 3, 4, 5 a 6). Poznámku k objednávce naleznete v posledním kroku objednávky "Informace pro vás" dole po zaškrtnutí políčka " Zadat poznámku pro prodejce".

Jak vypočítáte počet potřebných kusů? Vydělte šířku plochy stěny (v cm) 60 cm a výsledek zaokrouhlete nahoru na celé číslo. Například pro šířku stěny 3 m bude výpočet 300/60 = 5 panelů, při šířku stěny 6,5m bude výpočet 650/60 = 10,8 = 11 panelů.

ÚDRŽBA: Případné čerstvé nečistoty odstraníte otřením tapety vlhkým hadříkem a jemným saponátem. Materiál je odolný vůči plísním a hnilobě.

MATERIÁL A ZPRACOVÁNÍ: vinylová tapeta na vliesovém podkladu se strukturou plátna

Tip pro vás! Chtěli byste raději hladkou tapetu bez struktury plátna? Uveďte tuto informaci do poznámky v objednávce a my vám u výrobce zařídíme hladkou úpravu.

Barevný odstín tapety se může mírně lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo displeje nebo na osvětlení místnosti, kde bude aplikována.

NÁVOD NA LEPENÍ TAPETY

Budete potřebovat:

 • lepidlo na tapety
 • ostrý (zalamovací) nůž
 • malířskou lepící pásku
 • vodováhu
 • laserový zaměřovač (stavební laser) nebo metr
 • tužku
 • pravítko
 • váleček
 • stěrku nebo přítlačný váleček

Než začnete: Nejprve se pečlivě seznamte s produktem. Zkontrolujte kompatibilitu panelů, výtisk a odstřihněte informační proužek s kódem produktu (umístěný v horní části panelu tapety).

Příprava stěny: 

Nejprve připravte stěnu na aplikaci tapety. Stěny musí být čisté, odmaštěné, suché, bez prachu, děr či trhlin. Pokud máte na stěně staré tapety nebo jakékoli nerovnosti, vyhlaďte je nejprve brusným papírem. Případné trhliny a otvory začistěte tmelem a následně vyhlaďte brusným papírem. Nakonec stěny ošetřete penetrací. Penetrační nátěr zajistí dokonalé přilnutí tapety, bezchybný design a dlouhou životnost.

TIPY MONBABY:
- v případě čerstvě natřených stěn počkejte po vymalování přibližně 3 týdny
- omyvatelné barvy zmatněte brusným papírem
- k čištění špinavých povrchů použijte malířské mýdlo
- před zahájením aplikace odstraňte zásuvky, vypínače, radiátory a další prvky vyčnívající ze zdi

Lepení tapety na stěnu:

Ujistěte se, že je tapeta nanesena rovnoměrně. Chcete-li to provést, před nalepením změřte povrch a označte olovnici pomocí malířské pásky, tužky a vodováhy nebo laserové vodováhy.

Poté nanášejte lepidlo pouze na stěnu (nenanášejte lepidlo na tapety). Doporučujeme použít váleček, můžete použít i štětec. Na hrany a těžko dostupná místa se vyplatí použít menší, přesnější štětec.

Tapetu jemně, ale pevně přitlačte pomocí přítlačného válečku nebo stěrky. Okraj tapety, na který se bude lepit další panel, ponechte bez přitlačení a případné nerovnosti nebo vzduchové bubliny „zatlačte“ za okraje tapety.

Slaďte vzor druhého kusu tapety a nalepte jej na přesah, podle návodu výše. Netlačte okraje tapety silně.

Řezání tapety:

Doporučujeme metodu dvojitého řezání: pomocí pravítka a nože proveďte řez podél přehybu, přibližně v jeho středu.
UPOZORNĚNÍ! Tento krok je důležité provádět, dokud je lepidlo vlhké a okraje tapety nejsou dobře přilepené.

Zbavte se výsledných odřezků, a to jak z horního panelu, tak ze spodního. Chcete-li to provést, jemně nakloňte horní list a vytáhněte odříznutou část druhého listu.

Spoje panelů jemně přitlačte, v případě potřeby můžete zbytky lepidla odstranit vlhkým hadříkem. Buďte velmi opatrní, abyste nepoškodili tisk. Ořízněte horní a spodní okraj tapety pomocí ostrého řezáku na tapety.

S každým kusem postupujte podle výše uvedeného schématu metodou překrývání.

V každé fázi lepení pamatujte na šetrné zacházení s tapetou. Tapeta mokrá lepidlem se může poškodit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tapety na zeď
Záruka: 2 roky
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz